Lajme

I fundit! Dy tërmete të njëpasnjëshme godasin Shqipërinë…

 

Dy tërmete kanë goditur veriun e Shqipërisë mbrëmjen e së mërkurës.

I pari ka qenë 3.4 ka qenë forca e tërmetit që ka goditur Lezhën dhe 3.5 tërmeti i dytë që ka goditur Shkodrën.

Tërmeti është ndier nga qytetarët, por fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme

Related Articles

Back to top button