Lajme

Spartak Ngjela ‘fiksohet’ pas Bora Zemanit, i bën komplimentin e papritur publikisht: Ti je një …

 

Avokat Spartak Ngjela duket se është ‘fiksuar’ pas bukurisë së moderatores së njohur të ‘Top Channel’, Bora Zemani.

Teksa disa muaj më parë vinte publikisht në dukje bukurinë e moderatores dhe e komplimentonte në rrjetet sociale, avokat Ngjela i ka bërë sërish një koment të bukur Bora Zemanit.

“Bora, ti tani je një ikonë absolute e bukurisë në ekranet e Shqipërisë. Prandaj, estetikisht, ke arritur të jesh si një kryevepër arti për një audiencë shumë të gjerë.

Suksesi që keni vendosur në Shqipëri, për ju, do të mbetet si një memorie historike.

Ju përshëndes miqësisht…”, shkruan Ngjela.

 

Related Articles

Back to top button