Lajme

I fundit / Rrihet për spital polici rrugor, njëri nga autorët arrestohet ndërsa dy të tjerë…

Vlorë- Dhunuan për spital policin rrugor në Vlorë, një arrestohet dy të tjerë në kërkim.

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme një operson dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë pasi dhunuan një efektiv të policisë rrugore.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00 në lagjen ‘Pavarësia’

Si pasojë e dhunës barbare, polici ka përfunduar në spital.

Gjatë kontrollit në banesë personave iu gjet një armë shotgan.

Related Articles

Back to top button