ShowBizStil dhe Jete

E bujshme! Stresi futet LIVE/ Shokët i nxjerrin Kozakut videon ku bën s*ks me një vajzë

 

Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “Mbreti i Instagramit” u bë kryefjala e mediave për shkak të rrëmbimit të tij nga disa persona pak muaj më parë.

 

Pas bujës së madhe, Kozaku, la instagramin dhe filloi sfidat në Tik-Tok me personazhe të tjerë që janë të njohur në rrjetet sociale. Mirëpo, së fundmi, Kozak Braçi ka marrë vëmendjen e rrjetit social Tik-Tok, për një video që padashje ia nxorrën miqtë e tij.

Në një video-live të reperit Stresi, një mik i Kozakut, ka nxjerrë pak sekonda një video ku Braci, shihet teksa kryen marrëdhënie seksuale me një femër. Në fillim, Kozaku e merr me shaka, por më pas ia heq menjëherë videon nga dora shokut të tij.

 

Mirëpo, kaq ka mjaftuar që videoja të bëhet virale.

Related Articles

Back to top button