Lajme

Fansi puth Elvana Gjatën në koncert,ja reagimi i kengetares…

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të preferuara për publikun shqiptar e cila me hitet e saj ka rrëmbyer jo pak zemra të fansave.

Shpesh Elvana ka marrë komplimente nga fansat e saj, por kohët e fundit këngëtarja i ka plotësuar dëshirën njërit prej tyre.

Teksa ishte duke performuar këngët e saj në një koncert në vend, një prej fansave komplimentoi Elvanën dhe i kërkoi ta puthë.

“Oo ma e mira jee, ma e miraa. A bon me t’puth niher”, i thotë djali Elvanës.

“Eja” i thotë ajo teksa fansi e puthë në faqe dhe Elvana e përqafon.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button