Lajme

Aksident i frikshëm në Tiranë, makina futet nën rrotat e betonierës (VIDEO)

 

Një aksident ka ndodhur  pranë Institutit Bujqësor, ku një makinë është futur në gomat e një betoniere, por që fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

Për shkak të trafikut është krijuar një trafik kilometrik.

Siç shihet edhe në videon e mbërritur në redaksinë e Abcnews.al, makina e vogël dhe betonierja janë të ndalura të dyja në mes të rrugës, ndërkohë radha e makina të tjera pas tyre është shumë e gjatë.

Related Articles

Back to top button