Lajme

(VIDEO)Sherr me grushta dhe me gurë mes një qytetari dhe një kontrollori biletash në zonën e Kinostudios në Tiranë.

 

Një qytetar dhe një kontrollor biletash janë përleshur me njëri-tjetrin, pas një konflikti banal.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ata janë goditur me grushta me njëri-tjetrin, teksa qytetarët përpiqen t’i ndajnë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Qytetarët janë frikësuar nga ky sherr, pasi dy personat ishin shumë të acaruar me njëri-tjetrin, sa që njëri prej tyre ka marrë edhe një gur për ta goditur.

Related Articles

Back to top button