Lajme

Këmbimi valutor 2 Prill 2022/ Ja, me sa këmbehen sot, Euro….

 

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan, blihet me 107.9 Lekë dhe shitet me 113.9 Lekë.

Euro blihet me 120.5 Lekë dhe shitet me 126.5 Lekë.

Paundi britanik blihet me 143.2 Lekë dhe shitet me 149.2 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 114.8 Lekë dhe shitet me 120.8 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 85 Lekë dhe blihet me 91 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën e këmbimit valutor sipas Credins Bank./CNA.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button