Lajme

E bujshme! Gruaja rreh burrin në Divjakë, nderhyn policia per ta shpëtuar prej duarve të saj

Një grua ka rënë në prangat e policisë së Divjakës pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshortin e saj.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetësja E. Z. (L)., 54 vjeçe, banuese në Ferras, Divjakë, pasi ka kanosur për jetën dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen E. Z. (L)., 54 vjeçe, banuese në Ferras, Divjakë, pasi ka kanosur për jetën dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button