Lajme

Të gjithë sytë nga Emmanuel Macron “Fotoja që ‘i çmendi’ vajzat”, me këmishën e hapur dhe…

 

Në një kohë që është nën ethet presidenciale, pak para raundit të dytë, Emmanuel Macron ka marrë vëmendjen e mediave.

Nuk bëhet fjalë për zhvillime nga politika, por për një foto të tij të publikuar në rrjetet sociale, ku duhet thënë duket si një fotomodel.

44-vjeçari i rreshtuar herë pas herë si ndër politikanët më simpatik, edhe këtë herë ka goditur jo pak me fotot e publikuara në profilin e tij, që shkojnë përtej postimit zyrtar të një kreu shtetit, pa kollare dhe me një këmishë të hapur dhe i buzëqeshur.

…Mjaft e patë vajza, sepse ai është i martuar me ish-mësuesen e tij, Brigitte Macron 69-vjeç.

Related Articles

Back to top button