Lajme

28-vjeçari i hyn me forcë në banesë 53-vjeçares në Durrës dhe e përdh*non, më pas bën edhe veprimin tjetër të rëndë

 

Një ngjarje shokuese vjen nga qyteti i Durrësit. Policia bën të ditur se ka arrestuar në flagrancë një 28-vjeçar i cili i është futur në banesë një 53-vjeçareje, të cilën e ka përdh unuar dhe më pas i ka vjedhur një shumë parash.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin K. K., 28 vjeç, banues në lagjen Nr.18 Durrës,

pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie se ksuale me dhunë me një shtetase 53 vjeçe, banuese në lagjen Nr.9, Durrës, të cilës i ka thyer derën e banesës dhe i ka vjedhur gjithashtu edhe një shumë parash.

 

Related Articles

Back to top button