Lajme

‘Masazhatoret’ po shtohen si kërpudhat pas shiut, futen LIVE në Instagram, reklamojnë bythet dhe thërrasin djemtë: Hajdeni tek qendra!

 

Qendrat e masazheve janë ato që po marrin vëmendjen më të madhe nga të rinjtë ditët e sotme.

E themi këtë, pasi qendrat e masazheve po shtohen si kërpudhat pas shiut, në çdo cep të Tiranës. Vajza të reja të kamufluara si masazhatore tashmë janë bërë virale në rrjetet sociale, duke reklamuar hiret e tyre dhe duke tërhequr sa më shumë klientë.

Por, për ata që ende nuk e besojnë këtë gjë, në videon e mëposhtme, duket se si funksionon ky biznes.

Siç shihet, masazhatoret e një qendre masazhi, janë futur LIVE në instagram dhe ftojnë djemtë që të vijën në qendër. Ajo që shihet qartë është se kamera fokusohet vetëm tek vithet e vajzave.

Kështu funksionon reklamimi i një qendre të mirëfilltë masazhi?

Related Articles

Back to top button