Lajme

Lajm i fundit! Digjet shtëpia, shkrumbohet e gjitha nga brenda…

 

Një banesë në Lagjen 3, Kavajë është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Si pasojë e flakëve, janë djegur mobiljet dhe pajisjet elektroshtëpiake, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Burime për noa.al bëjnë me dije se shkak paraprak i zjarrit, dyshohet të ketë qënë i qëllimshëm.

Shërbimet e zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit.

Related Articles

Back to top button