BotaShowBiz

Konfirmohet çifti më i ri i showbiz-it, Po ‘thyejnë’ rrjetin!

 

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka ngritur dyshime se është në lidhje me muzikantin, Maxx Morando. Çifti është parë së bashku në momente intime, të enjten në Hollywood.

Cyrus, 29 vjeç dhe bateristi i Liily, 23 vjeç, ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në nëntor të vitit 2021, kur u panë në shfaqjen e pistës së Gucci’s Love Parade.

Ai gjithashtu mori pjesë në “Mbrëmjen gala të Vitit të Ri të Miley” në Miami, të cilën ajo e organizoi bashkë me Pete Davidson në NBC.

Kujtojmë që këngëtarja ka qenë e martuar me aktorin Liam Hemsworth nga viti 2018 deri më 2020, dhe lidhjen e fundit e ka pasur me këngëtarin australian, Cody Simpson.

Related Articles

Back to top button