ShowBiz

Këngëtarja shqiptare rrëzohet në skenë gjatë performancës(video)

 

Eleni Fourerira ishte duke performuar në një klub të Athinës ku u përball me një situatë të pakëndshme.

Këngëtarja me origjinë shqiptare po kërcente me balerinat përreth, ku për një moment rrëzohet.

Mirëpo, një pjesë e mirë nuk e kuptuan se këngëtarja u rrëzua.

Ajo reagoi menjëherë duke bërë të duket pothuajse si një lëvizje kërcimi.

Dy balerinë nxituan ta ndihmonin dhe vazhdoi të kërcente sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Këngëtarja e ka marrë me sportivitet pasi e ka postuar videon dhe në profilin e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button