LajmeShowBiz

Skenat e nxehta me Ceken, aktorja e njohur bën rrëfimin e pazakontë “Më thoshin k*çkë”/

 

Aktorja e njohur shqiptare e telekomedive në vitet 2000, Eriselda Shllaku e ftuar në emisionin ‘Expuls”bëri një rrëfim ndryshe për karrierën e saj artistike.

E pyetur nga moderatori për skenat e nxehta me Ceken e Beratit, aktorja tha se është paguar mirë.

“Përderisa unë paguhesha njësoj si aktorët e tjerë, profesionistë qe kishin një emër, për mua ishte OK.

Paguheshim me ditë xhirimi dhe merrja pothuajse njëlloj si aktorët e njohur”, tha ajo.

Sakaq, më tej Eriselda tha se është hasur dhe me paragjykime;

“Më ka ndjekur paragjykimi që kjo është artiste por është dhe pak kuçkë në ato rolet qe bëja për kohët në të cilat jetonim duke sikur e konfirmoja: po, unë jam kuçkë”- u shpreh ajo.

Related Articles

Back to top button