Lajme

“Sapo të dorëzojnë detyrën në qafë e kanë…”/ Artan Hoxha paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare…

 

Gazetari investigativ Artan Hoxha doli dje me një reagim të fortë në rrjetet sociale në lidhje me shpalljen ‘non-grata’ të ish-deputetit Aqif Rakipit dhe biznesmenit Ylli Ndroqi nga SHBA.

Pikërisht në këtë postim Hoxha ka marrë një koment nga një qytetar i cili e pyet gazetarin se kur do të shpallen ‘non-grata’ këta që vjedhin buxhetin e Shtetit.

“Po per kta qe Vjedhin buxhetin e Shtetit, ka non grada?”, i shkruan qytetari.

Pas këtij komenti e menjëhershme ka qenë përgjigjia e gazetarit Hoxha.

“Me radhe Afrim, sapo të dorezojne detyren në qafe e kane dhe ata dekoraten. Sepse tani kujt tia cojme dhurate kryeministrine Gulenistit Sali apo bektashiut Ilir?!”, i përgjigjet Artan Hoxha duke paralajmëruar goditjen edhe të Ramës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button