Lajme

Këmbimi valutor, 5 Prill 2022…

 

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan, blihet me 107 Lekë dhe shitet me 113 Lekë.

Euro blihet me 117 Lekë dhe shitet me 123.4 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.9 Lekë dhe shitet me 146.9 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 115.3 Lekë dhe shitet me 121.3 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 85 Lekë dhe blihet me 91 Lekë

=Më poshtë po sjellim tabelën e këmbimit valutor sipas Credins Bank./CNA.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button