LajmeShowBiz

I FUNDIT! Pëson aksident ish-banorja e “Big Brother”,dërgohet me urgjencë në spital…

 

Ish-banorja e “Big Brother”, Aisleyne Horgan-Wallace u dërgua me urgjencë në spital pasi ajo pësoi një aksident.

Makina e saj doli jashtë kontrollit dhe u për plas me një mur, ndërsa 43-vjeçarja u dërgua në një ambulancë me barelë.

Aisleyne tha për MailOnline se ishte në “dhimbje dhe agoni, ishte e mërzitur kur mjekëve iu desh t’i prisnin veshjet e saj të sportit Versace dhe nuk mund të ndalonin të vjellat pas aksidentit”.

Sipas Insajder, ajo po pret t’i nënshtrohet një terapie, e cila do të përcaktojë nëse do t’i rikthehet përditshmërisë.

Një burim tha për “The Sun”:

“Ajo u vendos në një mbajtëse, u fut në një ambulancë dhe u nxitua në spital menjëherë për skanime. Ishte vërtet e frikshme. Të gjithë menduan se ajo mund të paralizohej përgjithmonë pasi panë se çfarë ndodhi dhe gjendjen në të cilën ndodhej. Aisleyne është kthyer në shtëpi tani, por vuan nga spazma të rënda të muskujve në pjesën e poshtme të shpinës”.

Related Articles

Back to top button