ShowBiz

Stresi i kërkon falje publike moderatores pas sulmit të egër,natyra ime nuk është të merrem me femra, por…

 

Ditën e sotme në ‘E Diell’ ishin të ftuar moderatorja Lei Kraja dhe reperi Stresi. Gjatë një sfide në lojën me vezë Lei Krajës i kërkohet që t’i dërgojë një mesazh zanor Robert Berishës ku i duhet ti thotë të ‘Të të vijë turp nga vetja’.

Pa nguruar për të fituar pikët, bukuroshja i dërgon mesazhin duke i thënë: Robert si s’të vjen turp, a ke cipë, turp të të vijë.

Nga ana tjetër moderatorja Nevina Shtylla i kërkon Stresit që të kërkojë një falje publike për Einxhel Shkirën për çdo gjë që ka thënë për të.

Stresi: Në radhë të parë natyra ime nuk është të merrem me femra, por normalisht situata ishte ndryshe dhe i kërkoj femre sidomos Einxhel. Është vajzë shumë e mirë pavarësisht se jemi keqkuptuar në disa situata, i kërkoj falje publikisht, nuk kam asnjë gjë është një vajzë shumë e mirë dhe ishte një banore e fortë në ‘Big Brother’.

Para disa vitesh, djali i Sali Lushajt ndërmori një sulm të egër ndaj moderatores së njohur.

Ai e sulmoi me fjalët më vulgare duke shokuar opinionin publik.“Kur flet dhe ti që të vjen era k… nga goja. Më vjen keq që të jap mundësinë me repliku, por dijeni që jeni turpi i Tironës o Shkira harrove që të njoh???

Ske lënë k… ka thy dhe del një kurvë si ti dhe bën prrrr prrrr”, thotë Lushaj.

Ndryshe nga ai, vetë moderatorja i është përgjigjur atij me qetësi.

Shkira shkruante se “I bie që të paska zënë malli ose e ka zënë malli”.

Me nota ironie, ajo gjithashtu nënvizonte se “aventurat e burgut, jam kurioze të dëgjoj o bad boy”, ndërsa vendoste edhe emoji sapuni.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button