Lajme

“Çfarë nuk të pëlqen te Saimir Kodra?”, Gent Zenelaj nuk është kursyer në intervistën e fundit…

 

Gent Zenelaj nuk është kursyer në intervistën e fundit për moderatoren Ester Bylyku.

Gjatë bisedës së tyre në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, Zenelaj foli dhe për kolegun e tij prej shumë vitesh, me të cilin ka një bashkëpunim të shkëlqyer, Saimir Kodra.

Ester Bylyku: Çfarë nuk të pëlqen te Saimir Kodra?

Gent Zenelaj: Saimirin e kam koleg shumë të mirë, por e ka zërin shumë të lart, lale. Të punosh afër Saimirit është si të punosh afër sirenës së qytetit. Ku e gjen gjithë atë zë. Po mundohem t`i gjej një regjistër diku qe t`ia ul pak (qesh).

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button