Lajme

Berisha deklaron se vetem ai e mund Ramën: E ka kapur tmerri me rikthimin tim

Ish-Kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur Kryeministrit Edi Rama lidhur me shprehjen që ai tha në adresë të tij se ‘nuk flas me të vdekurit.

Berisha: Ke dëgjuar njeri që të thotë me tradhëtoi Sali Berisha? Asnjëherë kurrë.

Unë jam i vetmi sot që kam të regjistruara 2 fitore kundër Ramës, vitin 2009 dhe 2011.

Nëse ka një njeri që e mund Ramën… Me të vdekurit tha nuk flas. E ka kapur kompleksi i vdekjes me rikthimin tim.

E di ai… E ka të qartë, prandaj tha nuk flas më të vdekurin i shpërtheu nga ndërgjegjia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button