Lajme

“Tërboi” shqiptarët e vitit 2000, kaçurrelsja e humorit tregon pse është akoma single

 

Aktorja, modelja dhe moderatorja seksi, Eriselda Shllaku, i kishte munguar ekranit kohët e fundit. Ajo do të kujtohet gjatë për rolet që ka luajtur me emra të njohur si Cekja, Met Bega dhe shumë emra të njohur. Mbi të gjitha për format e saj perfekte trupore, duke “i trullosur” të gjithë në vitet 2000.

E ftuar në “ABC e Mëngjesit”, Eriselda zbuloi gjithçka për karrierën e saj.

Mirëpo, nuk munguan as të rejat nga jeta private, pasi ajo zbuloi se është single dhe në pritje të princit të kaltër.

“Vazhdoj të jem single. Le të themi që nuk e kam gjetur personin e duhur, e përshtatshëm për veten.

Është e vetmja gjë që nuk mund të kërkohet në jetë. Mund të kërkosh shumë gjëra, po këtë gjë nuk e kërkon dot. Nuk e përcakton ti momentin, kur do të dashurohesh me dikë apo do të vendosësh të lidhesh me dikë”, u shpreh ajo./abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button