Lajme

Një tjetër ngjarje e rëndë në vendin tonë/ Zhduket një 44-vjeçar, familjarët në alarm

 

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Vlorë ditën e sotme, ku sipas Policisë bëhet me dije se një 44-vjeçar është larguar nga banesa e tij prej ditës së shtunë.

Denoncimi është bërë në polici nga daja i personit të zhdukur, ndërkohë që policia thotë se po punohet për gjetjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasi A. Ç., 56 vjeç, banues në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, se nipi i tij, shtetasi B. R., 44 vjeç, banues në lagjen “29 Nëntori”, është larguar nga banesa më datë 02.04.2022 dhe nuk është kthyer më.

Po punohet për gjetjen e tij.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button