Lajme

Këngëtari shume i njohur grek i shokon me deklaraten e tij : Kam bërë s*ks me mbi 4,000 gra

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar me 4 mijë gra.

“Unë mund të kem shkuar me më shumë se 4000 gra,” ka thënë këngëtari gjatë një interviste”, shkruan Protothema.gr.

“I falenderoj sepse edhe ato kanë kaluar mirë dhe unë kalova mirë ”, përfundoi ai.

Lefteris Pantazis është një emër i njohur edhe në vendin tonë. Kënga e tij hit ‘Tope, tope o papagalos’ dëgjohej dikur gjerësisht

Ai ka bashkëpunuar edhe me këngëtarin shqiptar, Devis Xherahun në këngën ‘- A me do…Un’te dua shum…’

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button