LajmeShowBiz

Gafat e Rudina Magjistarit nuk kane te ndalur/Kapet mat dhe ‘masakrohet’ keq nga ndjekesit

 

Moderatorja Rudina Magjistari është vënë shpesh në qendër të vëmendjes për gafat e saj në programin që moderon.

 

Por, këtë herë diçka tjetër në profilin e Instagramit e ka marrë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re se Rudina ka përdorur fotoshop në fotot e saj, aq sa ka shtrembëruar pamjen e pasme të fotos dhe telefonin.

Disa prej tyre nuk kanë ngurruar t’ia vënë në dukje këtë gjë duke komentuar ne fotot e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button