Lajme

I publikuan foton e vjetër, Monika Kryemadhi bën komentin epik: Thoni shyqyr që jam…

 

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka ripostuar një foto ku shihet se si faqja ‘Brryli Broadway’ ka krahasuar pamjen që ka sot me atë të para shumë viteve me llojet e ‘Iphone’.

 

Kryemadhi sot sipas tyre është “Iphonte 13 pro max”, ndërsa ajo e para shumë viteve, “Iphone 3”.

“Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, se nga jashtë i fut një cover me ngjyra dhe shpëton,”- shkruan Kryemadhi mbi foto.

 

Related Articles

Back to top button