Lajme

Shfaqet papritur Lulzim Basha, bën deklaratën e fortë…

Lulzim Basha i është bashkuar ditën e sotme seancës së radhës së Kuvendit, teksa ka mbajtur për mediat një fjalim të shkurtër.

Ai është shprehur se e ke të qartë mënyrën dhe rrugën si ta kthejë PD në krye, teksa në mënyrë të “koduar” ka thënë se ujërat janë të turbullt por do të sqarohen shumë shpejt.

“Une e kam te qarte rrugen per te rikthyer PD ne vendin e duhur. Ujerat mund te jene turbullt por shume shpejt do te sqarohen”- tha Basha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button