LajmeShowBiz

Donaldi nuk po e harron dot Borën, ja detaji ne kengen e tij te re qe e tregon kete gje…

 

Donaldi do të publikojë së shpejti këngën e rradhës, për të cilën u tha se i dedikohet Beatrixës. Kjo pasi ai përmend në tekst fjalën “anormale” dhe kështu i ka thënë këngëtares gjatë rrugëtimit të tyre në “Big Brother VIP”.

Mirëpo, një teori e re po qarkullon së fundmi në rrjet. Sipas fansave të Borës dhe Donaldit, kënga i dedikohet Borës (sërish).

Ato kanë shkëputur një bisedë të Donaldit me Semin në “Big Brother”, pas takimit të bujshëm me Borën.

“Je normal i them unë”, shprehet aktori për moderatoren.

Beatrixës apo Borës? Nuk mund ta themi me siguri kujt i dedikohet kënga, por diçka është e sigurt: Donaldi po i bën lëmsh të gjithë!

Kujtojmë se pak kohë më parë ai publikoi këngën “Nuk je”, e cila qartazi është dedikim për Borën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button