ShowBiz

‘Shkon i lëpin b*thën e Ramës’ Je shumë mirë por shumë fallco”, Arjola Demiri ‘shpërthen’ ndaj ndjekëses: Qelbanike, ke nevojë për doktor

 

Ish-banorja e Big Brother Arjola Demiri është komentuar shpesh së fundmi në medien rozë për shkak të ndryshimeve që aktorja ka bërë në pamje.

Këtë herë një ndjekëse nuk ka zgjedhur të komentojë veshjet e saj, por ka sjellë në vëmendje disa foto të aktores, teksa ajo ishte pjesë e spektaklit të “Big Brother Vip.”

Në një nga fotot në profilin e saj në Instagram një ndjekëse i komenton: “A e ke larë zhulin e këmbëve?”

Ndërsa aktorja nuk ka hezituar t’i përgjigjet duke shkruar: “Jo Rudinçkë se ke marrë vesh se i kam bërë tato.”

 

Por ndjekësja nuk e ka lënë me kaq dhe ka vijuar t’i shkruajë Arjolës: “do të ngelet zhulse si në pamje ashtu në shpirt.”

Ndër të tjera ndjeksaj ka përmendur edhe foton që Arjola Deemiri publikoi pak ditë më parë ku shfaqej në krah të kryeministrit Edi Rama.

“Bëj tatto sa të duash prap zhulse do ngelesh, si në pamje ashtu edhe në shpirt. U qurravite sa u këpute. Tani shkon e lëpin b*thën e Ramës. Je shumë mirë por shumë fallco”, shkruan ndjekësja.

Pas këtij komenti aktorja iu përgjigj e revoltuar: “Ke nevojë për vizitë tek doktori, s’më mëson dot mua një femër e frustruar, e acaruar, qelbanike, mizerje, shpirt zezë si ti se çfarë bëj unë…. A po të vjen inat a.”

Related Articles

Back to top button