ShowBiz

Donald Veshaj shkon në Për’puthen,Ai nuk ka preferuar të japë detaje, megjithatë duket se…

 

Aktori i humorit, Donald Veshaj konfirmoi së fundmi se programi në bashkëpunim me vëllain e tij binjak në Top Channel, do të realizohet dhe madje ka shtuar se do të vijë së shpejti.

Ai nuk ka preferuar të japë detaje, megjithatë duket se gjatë ditës së sotme ai ka qenë në ambientet e Top Channel.

Nuk dihet arsyeja e vërtetë se vizitës së aktorit, nëse ka të bëjë me emisionin e tij të ri apo jo, por ajo çfarë mund të thuhet është se ai ka qenë afër Bora Zemanit, të paktën kështu duket nga fotoja e publikuar nga një konkurrent i emisionit të saj Për’Puthen.

Sami Berisha ndau me ndjekësit e tij në Instagram një foto nën shoqërinë e Donald Veshajt, ku në mbishkrimin e fotos ka vendosur një emoji “borë.” Dyshja duken mjaft që buzëqeshur në foto.

Related Articles

Back to top button