ShowBiz

Blendi Fevziu surprizon ndjekësit, publikon foton e rrallë me….

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu, është baba i dy vajzave edhe pse pas kaq shumë vitesh në ekran, një pjesë e mirë nuk e dinë ende pasi ai ka vendosur që jetën private ta mbajë larg mediave,

Mirëpo, si rrallë herë ditën e sotme ai ka publikuar një foto me vajzën e tij të madhe, Mishel.

Ndjekësit nuk ngurojnë ta komplimentojnë gazetarin për vajzën e tij mjaft simpatike dhe një pjesë e mirë i ve në dukje ngjashmërinë e madhe që bie në sy.

Fevizu është tepër diskret në lidhje me jetën e tij private dhe fotot me familjarët e tij mund të kemi “privilegjin” t’i shohim vetëm në ditë më të veçanta, si ajo e ditëlindjes apo dhe ndonjë feste.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button