ShowBiz

Monika Lubonja më s*ksi se kurrë, por vëmendjen e mori komenti i saj “Dhe ky shkëmbi është më i butë se zemra e…”

 

Aktorja e njohur, Monika Lubonja ka nisur pushimet.

Ajo ka ndarë në Instagram disa foto nga plazhi i jugut të Shqipërisë. Monika shfaqet shumë seksi, e veshur me rrobaplazhi dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Mirëpo, ai që ka nxitur më shumë reagime është komenti i saj i cili duket si thumb për dikë.

“Dhe ky shkëmbi është më i butë se zemra e…”, ka shkruar aktorja. Nuk dihet se me kë e ka konkretisht Monika, por ndjekësve i ka shkuar mendja menjëherë te Iliri, pasi siç dihet që nga periudha e “Big Brother VIP” mes tyre ka pasur shumë ngacmime.

Related Articles

Back to top button