LajmeShowBiz

Florjan Binaj zbulon publikisht sekretin e tij nga jeta personale! Shtanget Rudina Magjistari…

 

Aktori Florjan Binaj ka treguar një detaj të panjohur për publikun, të cilin nuk e ka shfaqur më herët. Tatuazhet janë një pasion tiji mesa duket, pasi ai thotë se ka një sasi të konsiderueshme të tyre.

Rudina Magjistari: Çfarë është diçka që teleshikuesit nuk e dinë për ty dhe nëse ti do ta thoje, ne do habiteshim?

Florjan Binaj: Kam shumë tatuazhe.

Rudina Magjistari: Ke shumë tatuazhe? Sa?

Florjan Binaj: Kurrizi, është gjysma e zënë. Pronë private.

Rudina Magjistari: Vërtet? S’e ke treguar ndonjëherë këtë?

Florjan Binaj: Jo, këto janë gjëra personale.

Rudina Magjistari: Dhe çfarë ke tatuuar?

Florjan Binaj: Kam bërë disa portrete të Rilindjes italiane për vajzën time, për djalin, për mbesën dhe tani për Vjosën.

I pyetur nga Rudina Magjistari nëse do t’i tregonte ndonjëherë, Binaj u shpreh se për të janë personalë.

Related Articles

Back to top button