ShowBiz

‘Ai ishte xheloz për vithet e mia’, ja për kë është deklarata e Marinelës së “Love Story”.

 

Marinela ishte e ftuar në “D Night”, ku foli gjatë për eksperiencën e saj në “Love Story”.

Kujtojmë se ajo u fut që në fillim vetëm për Kristin, por më pas gjërat ndryshuan rrugës dhe njëjtë ndodhi me Jonny-n, por ky i fundit sipas Marinelës ishte shumë xheloz për format trupore të saj dhe për Kristin gjithashtu.

Dajana: Çfarë marrëdhënie ke pasur me Jonny dhe Kristin?

Marinela: Jonny më kishte qejf, madje Jonny mund të ishte nga ata persona që…këtë po e them për herë të parë dhe kuptova se qëkur u futa aty Jonny më kishte qejf dhe u bë shumë xheloz që kur më pa nga vithet, pra xheloz që hyra për Kristin dhe e shikoja gjatë gjithë kohës që e shfaqte këtë gjë ndaj Kristit dhe mua më vinte shumë inat sepse unë nuk i dua këto.

Në lidhje me Kristin…ai ishte një djalë më i drejtë dhe nuk kishte xhelozi ndaj Jonny-t.

Nuk është djalë i keq Jonny dhe unë kam respekt për të dhe gjithmonë aty e bëja të ndiheshe mirë, por ky është realiteti dhe duhet ta themi.

Ndërsa në lidhje me Kristin nuk dua ta përmend më…nuk ia vlen!

Related Articles

Back to top button