Lajme

I mori jetën burrit/ Fjalimi që tronditi gjykatëѕin: Pse te genjej kam nje kenaqesi qe…

 

Meshkujt kur veshin kostum dhe rrine me koke ulur u behet zbritje denimi. Une nuk kam kostum, nuk kam kollare, mami nga shpejtesia kete bluze gjeti dhe solli.

Dhe pse te genjej kam nje kenaqesi qe arrita te mbijetoj dhe nuk e fsheh dot. Kam shetitur shume here ne korridoret e kesaj gjykate me sy te nxire per vendime mbrojtjeje.

 

Related Articles

Back to top button