Lajme

Tronditet juria e “Britain Got Talent”, konkurrenti bën performancën e rrezikshme…

 

Juria e ‘’Britain’s Got Talent’’ është shokuar gjatë performancës së njërit prej konkurrentëve.

Sipas mediave të huaja bëhet me dije se eskapologu Andrew Basso doli në skenë për të performuar aktin e tij që është konsideruar si traumatizues dhe i frikshëm.

Basso u përpoq që t’ju falte audiencës një performacë argëtuese teksa është ngjitur në një qeli torture uji. I lidhur me pranga, atij iu desh të shpëtonte veten me kokë poshtë në kutinë e xhamit.

Eskapologu iu drejtua gjyqtarëve të spektaklit: “Do të shpëtoj për dy minuta”.

“Më gjatë dhe nuk mund të dal i gjallë. Po rrezikoj jetën time , u shpreh 36-vjeçari.

Nga ana tjetër publiku filloi të shqetësohej dhe frikësohej kur gjatë performancës së tij Busso u përpoq që ta hapte qelinë e xhamit të mbushur me ujë.

Andree nga pamjet të cilat shpejt janë bërë virale në rrjet dukej mjaft i tensionuar dhe teksa minutat kalonin, ai më në fund arriti që të dilte prej andej dhe të shpëtonte veten. Të katër gjyqtarët dhe publiku u ngritën në këmbë dhe duartrokitën performancën e tij.

Related Articles

Back to top button