Lajme

Fifi tregon emrin e ish-banores së Big Brother Vip që i ka bërë bllok në rrjetet sociale …

 

Këngëtarja Fifi ka treguar se Arjola Demiri e ka bërë bllok në rrjetet sociale.

Teksa Monika ishte e ftuar sot në emisionin “Dielli dhe hëna”, telefonoi Fifin për një rreng, ndërsa në fund të telefonatës, Fifi i tha Monikës se kishte njerëz të padëshiruar në ditëlindjen e kësaj të fundit.

 

E pyetur nga moderatorja Nevina Shtylla se cilët ishin njerëzit e padëshirueshëm në festë, ajo tha emrin e Arjola Demirit me arsyetimin se i ka bërë bllok.

Biseda në studio:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde

Monika: Kush ishte

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

Fifi: Një njeri që ma ka bo bllok është Arjola kshuqë…

Mesa duket, dy ish-konkurrentet e Big Brother Vip Albania 1 nuk i kanë sheshuar hatërmbetjet, që pas daljes së Fifit nga spektakli. Ajo e akuzoi Arjolën se nuk e kishte mbështetur, pavarësisht se aktorja qau kur Fifi doli nga shtëpia.

Related Articles

Back to top button