Lajme

E rëndë! Makina me targa greke përplas për vdekje këmbësorin…

 

Një këmbësor është përplasur për vdekje në zonën e Devollit.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune pranë fshatit Cangonj.

Panorama.al mëson se një mjet me targa greke ka përplasur një shtetas, i cili ka qenë anësh rrugës.

Nuk dihet ende si ka ndodhur aksidenti. Ndërsa policia ka shkuar menjëherë dhe po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

 

Related Articles

Back to top button