LajmeShowBiz

Aktori i njohur Florian Binaj la Portokallinë për t’i hyrë moderimit në televizionin e njohur,ja se kush do te jete partnerja e tij …

 

Aktori i njohur Florian Binaj dhe këngëtarja Arilena Ara do të drejtojnë emisionin më të ri investigativ që do të startojë të martën që vjen në orën 21:00 në ekranin e ABC në Shqipëri dhe T7 në Kosovë.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë aktori i cili ka ripostuar një foto me Arilenën në Instastory.

“Projekt i ri”, shkruan Binaj.

 

Related Articles

Back to top button