Lajme

LAJM I FUNDIT! Përgjaken rrugët, aksident me vdekje në vend…

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Elbasan.

Policia njofton se në aksin rrugor Papër-Cërrik, në fshatin Valas, një makinë me drejtues ende të paidentifikuar,

ka aksidentuar një 56 vjeçar, banues në Cërrik, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit, si dhe për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

 

Related Articles

Back to top button