LajmeShowBiz

Aktori i njohur përfundon në spital,Ai iu nënshtrua një operacioni qe ka zgjatur plot 3 orë.

 

Aktori i famshëm turk, Furkan Andıç i njohur për shumë role, ka përfunduar në spital.

Ai iu nënshtrua një operacioni si pasojë e lëndimit që e ka pasur gjatë një aksidenti gjatë xhirimeve të serailit “Black Board”, ku aktori është në rolin kryesor.

Siç kanë njoftuar mjekët, Furkan ka thyer këmbën e djathtë dhe operacioni i tijqe

 

Related Articles

Back to top button