ShowBiz

Bora Zemani me ne fund thyen heshtjen dhe i kthen përgjigjen PUBLIKISHT: Për momentin ka…

 

Mirëpo, si duket kjo situatë dhe lajmet të cilat qarkullojnë lart e poshtë çdo ditë për të i kanë “ardhur në maj të hundës”.

 

Vetëm pak minuta më parë, Bora ka vendosur të reagojë përmes një “InstaStory” e cila thotë se e gjithë kjo situatë po e shqetëson dhe kërkon nga portalet dhe mediat privatësi.

Më tej Bora, referuar lajmeve të cilat kanë qarkulluar nëpër portale, sqaron se nuk ka asgjë të vërtetë, duke shtuar se Donaldi i ka kërkuar falje si publikisht dhe privatisht, mirëpo deri tani nuk ka ASGJË.

Kujtojmë se disa ditë më parë Donald Veshaj përmes një postimi në rrjetet sociale, i kërkoi publikisht moderatores që ta falte, duke shpresuar që “Bora të shkrinte”.

Related Articles

Back to top button