Lajme

Alfred Cakos i ndodh e papritura, reagon dhe bën njoftimin urgjent..

 

Teoricieni dhe konspiracionisti Alfred Cako është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat.

Jo rrallë herë ka marrë edhe komente negative, për shkak se argumentat që ai sjell janë përtej të mendueshmes.

Ndjekësit kanë arritur deri aty sa i kanë hapur profil fals, kjo për të dytën herë. Ka qenë vetë Cako që e ka bërë këtë njoftim.

“Ndjekesat e mij, faqja ne fb me kete foto nuk eshte e imja, eshte fallco. Po ja u them per here te dyte këtu”, shkruan Cako në Facebook.

Related Articles

Back to top button