Lajme

Aksident i rëndë, dërgohet me urgjencë në spital i 5 vjeçari…

 

SARANDË- Një fëmijë ka mbetur i plagosur në një aksident pasditen e sotme në Delvinë.

Fëmija është paraqitur në urgjencën e spitalit të Sarandë me plagë në fytyrë dhe në shpinë.

Dyshohet se i mitur M. M., 5 vjeç banues në Delvine është goditur nga një automjet.

Sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetën, por kërkohet trajtim spitalor.

Policia ka nisur hetimet. Noa.al

Related Articles

Back to top button