ShowBiz

Ilir Shaqiri festoi ditëlindjen, Ja kush ishin urimet më të bukura…

 

Festë e madhe në shtëpinë e balerinit të njohur Ilir Shaqirit, ky i fundit  feston  ditëlindjen. Fituesi i “Big Brother VIP” mbush 49 vjeç.

Urimet për Ilir Shaqirin kanë nisur në masë në Instagram dhe një pjesë të mirë ai i ka shpëndarë. Mes tyre nuk mungoi as Sabiani dhe Arjola apo Paloma dhe Meridiani.

Këto urime Iliri i ka marrë si asnjë vit më parë, falë prezencës së tij në “Big Brother”.

Vetë balerini ka publikuar një foto nga treni, ku shkruan “Birthday train”.

Related Articles

Back to top button