ShowBiz

Gjithmonë e qeshur dhe e ëmbël në ekran, Rudina Magjistari nostalgjike, këtë foto në plazh nuk e keni parë kurrë

 

Gjithmonë e qeshur dhe e ëmbël në ekran, Rudina Magjistari nostalgjike, këtë foto në plazh nuk e keni parë kurrë

Emri i moderatores Rudina Magjistari, lidhet përgjithësisht vetëm me figurën e saj në ekran, çiltërsinë që e karakterizon dhe buzëqeshjen e pandashme.

Rudina nuk preferon të ndaje momente nga jeta personale e madje edhe në rrjetet e saj sociale, këto imazhe janë të rralla.

Por një foto nga fëmijëria, ku duket të ketë qenë rreth moshës 5-vjeçare, Rudina nuk e ka mbajtur dot pa publikuar.

“Kjo eshte nje fotoja ime e vjeter, kur kam qene ne plazh”, shkruan ajo disa kohë më parë krah fotos.
Rudina Magjistari është nënë e një vajze, Mia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button