Lajme

Lajm i fundit!/ Merr flakë çatia e një pallati , zjarrfikësit në vendngjarje

 

Çatia e një pallati në Vlorë është përfshirë nga flakët. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë ndërtesës që njihet ndryshe si ish ‘Shtëpia e Oficerëve’.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje ku po merren me shuarjen e zjarrit dhe vënien nën kontroll të situatës që duket se rrezikon edhe apartamentet e tjera përrreth ku jetojnë me dhjetëra familje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button