Lajme

E rëndë në Tiranë/ I riu gjendet i vdekur në dhomën e hotelit, shkaku i vdekjes së tij…

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Tiranë.

Mësohet se në dhomën e një hoteli në në rrugën “Lord Bajron” është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun e vdekjes së tij.

“Më datë 07.03.2022, në rrugën “Lord Bajron”, në një dhomë hoteli, është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes,” njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button