Lajme

Trishtim i madh! Humb jetën 20-vjeçari shqiptar nga aksidenti me motorr duke shkuar në punë…

 

Pak ditë më parë dy vëllezër shqiptarë humbën jetën në Itali pas një aksi denti rrugor me një tjetër shqiptare, dje një shqiptare 24 vjecare po ashtu humbi jetën në aksi dent.

Sot ka ardhur një tjetër lajm i trishtë nga vendi jonë fqinj, aty ku një 20-vjecar ka humbur jetën, kur ishte duke shkuar në punë me motocikletën e tij.Mediat italiane shkruajnë se një 20-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tr agjikisht në Itali pasi u godit nga një furgon teksa udhëtonte me motoçokletën e tij.

20 vjeçari është identifikuar si Kaizer Alizoti dhe ditën e djeshme ka qenë duke udhëtuar me motorrin e tij në rrugën provinciale të Borgonovës rreth orës 7 të mëngjesit kur është goditur nga një furgon.

Alizoti ka humbur jetën menjëherë edhe pse autoambulanca mbërriti menjëherë në vendngjarje. 20-vjeçari Kaizer Alizoti me banim në Castelnovo, ishte rrugës për në punë.Një lajm shumë i trishtë ky, pasi ai ishte në lulen e jetës.

Related Articles

Back to top button